Tesnenia a iné komponenty na údržbu vašich zariadení

Potrebujete hriadeľové tesnenia, klinové remene, tesnenia pre hydrauliku alebo iné? Na mieru už do 24 hodín vám ich vyrobí spoločnosť Afinis Group. Čo všetko vám na uspokojenie vašich požiadaviek ponúka?

Využite 27 rokov skúseností

Spoločnosť Afinis Group s.r.o. ponúka komplexné služby v oblasti tesniacich technológií. Filozofiou firmy je priniesť každému klientovi produkty presne podľa jeho potrieb. Spoľahnúť sa pritom môžete na bohaté skúsenosti pracovníkov, ktorí sú profesionálmi vo svojom odbore. V spoločnosti je kladený tiež dôraz na neustále vzdelávanie, používanie najmodernejších technologických postupov a materiálov.

Všetko pre vaše stroje na jednom mieste

Afinis Group s.r.o. vyrába o-krúžky, tesnenia pre hydrauliku a pneumatiku, hriadeľové tesnenia – guferá, tesniace bezazbestové dosky a gumy a klinové remene. Objednať si môžete tiež silentbloky, lepidlá, ložiská, priemyselné tesnenia pre prírubové spoje, hnacie remene, stieracie a oporné krúžky a omegáty. V sortimente nechýbajú ani izolačné šnúry, profily, mazacia technika a technické plasty. Spolu si môžete vyberať z viac ako 70 tisíc produktov pre oblasť priemyslu, servisu a údržby. Nevyhovujú vám priemyselné tesnenia, ktoré ste našli v aktuálnej ponuke? Objednať si ich môžete na mieru.

Tesnenia na mieru

Tesnenia na mieru budú vyrobené z najvhodnejšieho materiálu. Pri objednávke budú zohľadnené vaše požiadavky na tvrdosť, UV odolnosť, farbu a podmienky v pracovnom prostredí (napríklad teplota). Zadať môžete aj požiadavky na povrchovú úpravu a odolnosť voči látkam, s ktorými príde tesnenie do kontaktu. Samozrejmosťou je dodržanie stanovených rozmerov a množstva. Aby ste mali vaše stroje vždy v dokonalej kondícii, kvalitné tesnenie na mieru je možné v prípade potreby dodať už do 24 hodín.

Publikované: 24. 04. 2022

Kategória: Zaujímavosti a tipy

Autor: Alena Turečková