Originálny a vkusný textil a hrnčeky využijete aj v biznise

Pre podnikanie je dôležitá originalita produktov, služieb ale aj reklamy. Prezradíme vám, ako si vyrobiť originálny textil, hrnčeky a iné reklamné predmety.

Termolisy

Termolisy sa používajú na tepelnú tlač. Využijete ich na potlač tričiek, šiltoviek a etikiet. Využitie lisu na potlač textilu prinesie vášmu tovaru jedinečnú originalitu. Pomocou lisu na potlač textilu prenesiete váš dizajnový návrh na textil jednoduchým spôsobom. Obsluhu zvládne bez problémov aj začiatočník. Pri kúpe tlačiarne na tričká prihliadajte na kvalitu. Kvalitná tlačiareň na tričká ponúka široký tepelný rozsah. Súčasťou termolisu je aj kontrolka teploty a LCD displej. K dispozícii máte možnosť nastavenia času. Kvalitný lis na potlač textilu vyvíja okrem toho na potlačovaný predmet stabilný tlak.

Rezacie plotre

Rezacie plotre využijete na orez kontúr pri tlači. Rezacie plotre vyrežú požadovaný tvar do farebných fólií, gumy a plastov. Používajú sa aj pri tlači plagátov, vizitiek a samolepiek. Rezacie plotre sú vybavené vlastným softvérom a optickým zariadením. Pomocou softvéru rozoznáva rezací ploter značky orezu na grafike. Softvér rezacieho plotra umožňuje stanoviť presný uhol rezu, jeho hodnoty a mieru. Optické zariadenie mu umožňuje prečítať orezové značky. Kontúry predmetu tak budú orezané presne podľa vašich predstáv. Pri výbere vyberajte rezací ploter, ktorý vyhovuje vašim znalostiam práce s týmto zariadením ako aj iným špecifickým požiadavkám. Ide najmä o formát a druh orezávaného materiálu.

Potlač hrnčekov

Pre kvalitnú potlač hrnčekov potrebujete termolis na hrnčeky. Pri potlači hrnčekov si môžete vybrať medzi sublimačnou a termotransférovou metódou. Termolisy na hrnčeky sa od seba odlišujú rozmermi hrnčekov. Pri potlači hrnčekov využijete možnosť nastavenia času a teploty. Kvalitné prístroje na potlač hrnčekov sú vybavené termostatom a možnosťou nastavenia alarmu po uplynutí požadovaného času potlače. Ďalšími parametrami sú stabilná konštrukcia a nepriľnavá vykurovacia doska pokrytá teflónom.

Publikované: 20. 12. 2018

Kategória: Zaujímavosti a tipy

Autor: Alena Turečková