Výhodnejšie dane pre podnikateľov s offshore

Ak ste sa ocitli pred dôležitým rozhodnutím ohľadom spustenia podnikania, určite vám pri hľadaní pozitív tejto činnosti brániť ekonomický systém a podmienky našej krajiny. No už nie je na to dôvod, prečo by ste sa mali obmedzovať? Všetko môžete vyriešiť veľmi rýchlo, jednoducho a pohodlne, dokonca aj z pohodlia domova. Založte si offshore spoločnosť. Potom sa vám bude podnikať oveľa ľahšie, my vás o tom presvedčíme.

Čo je offshore?

Offshore spoločnosť je firma, ktorá je založená mimo krajiny, v ktorej má jej majiteľ bydlisko. Každá iná krajina, ako je vaša krajina pobytu, sa môže považovať za jurisdikciu v zahraničí. Je známe, že ide najmä o pobrežné oblasti, ktoré predstavujú priaznivé miesta na vytvorenie spoločnosti vďaka ich stabilným a spoľahlivým ekonomikám a priaznivým daňovým režimom.

Poskytovanie ekonomických služieb s výhodami

Jednoducho povedané, offshore spoločnosti sú spoločnosti registrované v zahraničí, mimo krajiny, v ktorej má majiteľ bydlisko. Navyše toto umiestnenie spoločnosti by sa nemalo zhodovať s miestom vykonávania hlavnej činnosti už založenej spoločnosti. Dôležité e teda si vedieť vybrať správny región, oblasť a konkrétnu legálnu entitu. Môže to byť založenie offshore spoločnosti na Cypre. Ide o krajinu, ktorá vám poskytne oveľa výhodnejšie podmienky a zdanenie.

Oveľa viac výhod pre vaše podnikanie

Odhaduje sa, že v offshore spoločnostiach sa pohybuje v priemere viac ako 60 % svetových peňazí. Môžu tam patriť aj vaše zisky, ktoré budú s touto formou spoločnosti oveľa vyššie. Ak si chcete vytvoriť offshore spoločnosť, možno ale budete musieť splniť niektoré požiadavky, ktoré sa zvyčajne líšia v závislosti od jednotlivých krajín. Hlavným cieľom je však poskytovať ekonomické služby a vykonávať obchodné aktivity nerezidentným klientom. Ak nemáte svoje trvalé bydlisko na Cypre, presvedčte sa o výhodách založenej offshore spoločnosti v tejto oblasti behom niekoľkých dní.

Publikované: 26. 02. 2018

Kategória: Nezařazené

Autor: Alena Turečková