Titul MBA má zásadný vplyv na pracovnú kariéru, dokazujú výskumy

Prestížna vzdelávacia inštitúcia European School of Business & Management (ESBM) je tou správnou voľbou pre tých, ktorí majú záujem o moderné štúdium MBA. Naviac s dĺžkou iba 1 rok. Hľadáte štúdium MBA s akceptáciou slovenčiny? Zistite viac.

Miera vlastného vzdelania a pracovného uplatnenia na trhu spolu veľmi úzko súvisia. Veľké množstvo ľudí, v nadväznosti na aktuálnu situáciu nielen na pracovnom trhu, ale aj v bežnom živote hľadá možnosti pre kariérny rast, lepšie platové ohodnotenie, rozvoj a využitie svojich doterajších znalostí. Cestu k dosiahnutiu týchto úspechov môže uľahčiť manažérske vzdelávanie.

Štúdium MBA alebo Master of Business Administration je profesijný titul, ktorý je koncipovaný nielen pre vrcholových manažérov a vysoko postavených pracovníkov, ktorí hľadajú ďalšie praktické skúsenosti a cesty, ako uplatniť teóriu v reálnom živote, ale aj pre jednotlivcov, ktorí chcú od života viac, chcú sa vzdelávať a dosahovať svoje stanovené ciele. Nielen štúdium, ale aj titul MBA je teda pomyselnou vstupenkou k zaujímavejšej kariére v akomkoľvek odbore.

Študujte MBA na European School of Business & Management (ESBM)

Prestížna vzdelávacia inštitúcia ESBM je tou správnou voľbou pre tých, ktorí majú záujem o jednoročné štúdium v slovenskom jazyku. MBA program je vytvorený podľa požiadaviek a časových dispozícií uchádzačov, ktorí tak majú možnosť efektívneho a individuálneho vzdelávania.

ESBM poskytuje, na rozdiel od konkurenčných inštitúcií, vzdelávanie až v 22 špecializáciách, z ktorých si to svoje vyberie zaručene každý.

Štúdium MBA je založené na Oxfordskom modeli výučby. Pri ňom je kladený dôraz na študentskú samostatnosť, iniciatívnosť, schopnosť logicky argumentovať a ďalšie záležitosti využiteľné v profesijnom živote. ESBM kombinuje používanie e-learningového systému s prezenčnou výučbou - štyrmi celodennými interaktívnymi workshopmi.


Výskum prínosov štúdia MBA

V spolupráci s nezávislou výskumnou agentúrou MEDIAN realizoval European School of Business & Management prieskum spokojnosti a prínosov štúdia medzi absolventmi.

- 92% absolventov potvrdilo, že štúdium na ESBM má praktický prínos nielen na ich profesijný život

- 91% absolventov uviedlo, že získalo cenné pracovné a obchodné kontakty popri štúdiu na ESBM

- 97% absolventov je presvedčených, že sa im investícia do štúdia MBA na ESBM vyplatila

- 99% absolventov odporúča štúdium na ESBM

Viac o prínosoch štúdia MBA očami absolventov sa dočítate TU.

Nepremárnite svoju šancu, pridajte sa k stovkám spokojných absolventov a rozvíjajte sa na tých správnych miestach. Zahájte štúdium MBA kedykoľvek behom roka a dosiahnite svoje ciele. Viac informácií a prihlášku k štúdiu nájdete na: www.esbm.sk

Publikované: 08. 06. 2023

Kategória: Práca

Autor: Adéla Brázová