Tri tipy na organizáciu vašej skrinky s náradím

Naradie

Mať prehľadnú a usporiadanú skrinku s náradím je nevyhnutné bez ohľadu na to, či ste profesionálny mechanik alebo domáci majster pracujúci vo vlastnej garáži. Existuje niekoľko jednoduchých stratégií na usporiadanie vašej skrinky s nástrojmi, ktoré vám pomôžu pracovať efektívnejšie. Tu sú tri z nich.

Využívané náradie uložte do horných zásuviek

Náradie, ktoré používate najčastejšie, je dobré uložiť do horných zásuviek komody. Vďaka tomu budú ľahko dostupné, keď budete na niečom pracovať. Venujte niekoľko minút rozhodnutiu, ktoré nástroje používate najčastejšie, a umiestnite ich do troch alebo štyroch horných zásuviek. Nástroje, ktoré často nepoužívate, uložte do spodných zásuviek

Nástroje usporiadané podľa veľkosti

Je pravdepodobné, že máte niekoľko skrutkovačov, kľúčov, kladív atď. Tieto nástroje by ste mali ukladať do zásuviek komody podľa ich typu a veľkosti. Keď budete potrebovať malý krížový skrutkovač, budete vedieť, že ho máte hľadať vedľa malých plochých skrutkovačov. Ak si takto zorganizujete nástroje, ľahšie nájdete, čo potrebujete, a zvýšite svoju efektivitu.

Označte zásuvky svojej komody

Jednoducho môžete označiť zásuvky svojej komody s náradím a môže to mať obrovský vplyv na jej usporiadanosť! Môžete použiť biele nálepky alebo vytvoriť štítky na prúžkoch bieleho papiera a pripevniť ich na každú zásuvku. Jednotlivým zásuvkám môžete dokonca priradiť farby, ktoré predstavujú rôzne nástroje. Označením zásuviek komody môžete ľahko nájsť potrebné náradie bez toho, aby ste museli hľadať v zásuvkách. Okrem toho, ktokoľvek iný, kto potrebuje nájsť nástroj, tak bude môcť urobiť

Nakoniec, ak venujete niekoľko okamihov usporiadaniu svojej skrinky s náradím a udržiavate ju v takomto stave, môžete skrátiť čas potrebný na dokončenie opravy. Ak ste mechanik s vlastnou firmou, dobre organizovaná skrinka s náradím navyše prispieva k profesionálnemu imidžu vašej firmy.

Publikované: 28. 02. 2023

Kategória: Zaujímavosti a tipy

Autor: Alena Turečková