Schlaďte si hlavu v obľúbených hoteloch s bazénom

Radi by ste sa vydali na dovolenku do Čiech, ale ste veľkí milovníci vody, plávania, a zároveň sa v lete potrebujete denne schladiť v bazéne, pretože horúco vám nerobí vôbec dobre, a tak chcete ubytovanie s bazénom? Mnohé hotely ho v rámci ubytovania ponúkajú, a to či už sa vydáte na Moravu alebo do Čiech. Nájsť ten správny hotel vám pomôže spa.cz.

Veľmi vyhľadávané Kašperské Hory

Ak máte radi hory, zelenú prírodu, čerstvý vzduch, zvuky, ktoré inde, než v prírode a lesoch nenájdete, určite sa vám bude páčiť v Kašperských Horách. Nachádzajú sa v srdci Šumavy a majú ich radi aj tí, ktorí sa s obľubou dozvedajú mnohé zaujímavosti z histórie. Môžete tu navštíviť Svet motocyklov a hračiek, Chodník lesných hier alebo napríklad Klostermannovu vyhliadku pri Srní. Ľudia sem jazdia nielen v lete, ale aj v zime, pretože tu nájdete veľmi veľa voľnočasových aktivít. Napr. ubytovanie v Kašperských Horách Parkhotel Kašperské Hory ponúka relax v bazéne s hviezdnou oblohou, mnohé procedúry typické pre kúpele, ale aj pokoj v hotelovej knižnici. Lákavý je napr. pobyt na 6 dní s polpenziou a trinástimi procedúrami od 9 500 Kč.

Spoznajte kúzelný Liberec

Tiež hotely v Liberci ponúkajú ubytovanie s možnosťou využiť ich súkromný bazén. Napríklad keď navštívite Wellness Hotel Babylon**** Liberec. Práve teraz ponúka pobyt s neobmedzenou zábavou na 3 noci s raňajkami za cenu od 6 900 Kč. Týmto pobytom môžete prekvapiť celú vašu rodinu. Čakajú vás nezabudnuteľné zážitkov, ktoré vás budú určite baviť. V Liberci môžete navyše navštíviť aj zábavne náučný IQpark, kde budete na niekoľkých poschodiach experimentovať a objavovať mnohé zo sveta vedy a techniky. Ďalšou zábavou je Dinopark alebo ZOO. Nezabudnime na Ještěd, honosnú novorenesančnú radnicu a Krajskú vedeckú knižnicu. Nezostáva, než na spa.cz vybrať hotel s bazénom a vyraziť do Čiech.

Publikované: 19. 06. 2022

Kategória: Zaujímavosti a tipy

Autor: Alena Turečková