Inteligentné zariadenie, ktoré pomáha zefektívniť vaše pracovné postupy

Multifunkčná tlačiareň vo vašej kancelárii je to správne a jediné riešenie. Toto inteligentné a ľahko použiteľné farebné multifunkčné zariadenie vám poskytne vysoko kvalitnú farebnú tlač a optimalizuje procesy pracovného toku. Zariadenie je ľahko integrovateľné do akéhokoľvek pracovného prostredia a jeho funkcie zabezpečenia a kontroly nákladov zvyšujú efektivitu podnikov s veľkými objemami tlače.

Výhody, ktoré oceníte

Multifunkčná tlačiareň vám poskytne a pokryje niekoľko úloh naraz s maximálnou potrebnou rýchlosťou a kapacitou tlače. Zaistí v danom momente všetky potrebné úlohy v tej najlepšej kvalite. Samozrejme, ak máte v nej dobré lacné tonery, ktoré sa postarajú o jej dlhodobé využitie. Ani zďaleka to nie je všetko. Multifunkčná tlačiareň dokáže oveľa viac:
  • Zaistí farebnú a čiernobielu tlač s rýchlosťou až do 35 str./min;
  • Môžete si vybrať modely s niekoľko palcovým farebným a dotykovým displejom;
  • Zvládne tlač, kopírovanie, skenovanie, odosielanie, ukladanie a voliteľné faxové funkcie;
  • Kapacita tlače je niekoľko 1000 listov;
  • Má pôsobivé možnosti tlače a dokončovania;
  • Vylepšené funkcie zabezpečenia;
  • Pohodlné ovládanie;
  • Disponuje špičkovou energetickou účinnosťou vo svojej triede.
Multifunkčná tlačiareň je hybridné zariadenie. Má kompaktné rozmery a možnosti jednoduchého pripojenia na sieť a s okolitými zariadeniami.

Zvýši produktivitu vašej firmy

Výhodou je aj technológia tlače, ktorá úplne mení prístup k práci s vysokovýkonnými strojmi. Získate veľa dojmov za relatívne nízku cenu a úžasnú rýchlosť. Dobre spravované tlačové služby môžu zvýšiť produktivitu vašej firmy a znížiť náklady prostredníctvom efektívnej správy tlačových zariadení a zvýšením bezpečnosti a optimalizáciou tlačových procesov. Pri výbere takýchto zariadení ale nezabudnite na možnosti doplnenia originálnymi alebo kompatibilnými tonermi Canon či iných značiek, ktoré nájdete u spoľahlivého obchodného partnera na internete.

Publikované: 31. 07. 2019

Kategória: Práca

Autor: Alena Turečková