4 možnosti využitia presklenej výstavnej vitríny

Výstavné vitríny nie sú len záležitosťou pre múzeá a expozície. Ich využitie je skutočne široké. Nájdete vo vašom prehľade prvok, ktorý sa hodí aj pre vaše potreby? Vystavte svoje úspechy a nalákajte klientov.

Skvelá reprezentácia vašich úspechov

Každá spoločnosť používa výstavné systémy na dokonalú prezentáciu svojich myšlienok i úspechov. Vitríny ponúkajú prehľadný a ucelený pohľad na to, čo si prajete verejnosti povedať. Použite vitríny vo vstupe do vašej firmy a ponúknite klientom vhľad do fungovania vašej firmy aj úspechov, ktoré zaznamenala.

Domáca zbierka alebo kútik pre to, čo milujeme

Zbierate historické predmety? Milujete kabelky alebo topánky? Zaoberáte sa zbierkami z oblasti mineralógie, alebo sa dobre vyznáte v modeloch tankov? Presklené vitríny dovoľujú vašej záľube dokonale vyniknúť. Prečo by ste mali prvky, ktoré milujete, skrývať alebo uchovávať v priestore, ktorý nie je reprezentatívny? Vystavte si svoju vášeň a radujte sa z nej každý deň.

Dokonalá ponuka v kaviarni a reštaurácii

Pútače pred budovou by mali zákazníka navnadiť a naladiť na tú správnu vlnu. Nachádza sa pred vašou prevádzkarnou ošúchaný panel, v ktorom je vyblednutý kus papiera? Zrejme bude na čase to zmeniť. Pútač pred vašou reštauráciou môže mať estetickú hodnotu, môže byť osvetlený a ľahko prístupný, aby ste mohli pravidelne vkladať aktuálne informácie.

Športoviská, ako má byť

Má vaše športovisko zbierku pohárov, na ktorú sa nemilosrdne znáša prach? Nie je ťažké sa zamerať na to, aby ste svoje úspechy prezentovali vhodným spôsobom. Vitrína s pohármi zo súťaží vám urobí radosť zakaždým, keď okolo nej pôjdete. Celý priestor získa iný náboj a bude pôsobiť motivačne aj pre mladých športovcov. Okolo ktorých úspechov budú denne prechádzať? Je na čase urobiť zmenu. Výstavné systémy aj presklené vitríny sa budú podieľať na novej podobe vášho priestoru.

Publikované: 31. 05. 2022

Kategória: Zaujímavosti a tipy

Autor: Alena Turečková