5 dôvodov, prečo sa oplatí investovať do virtuálneho sídla

Podnikatelia sa čoraz viac zaujímajú o to, ako si svoje podnikanie zjednodušiť a čo najviac spríjemniť. Možností, ako to dosiahnuť je samozrejme niekoľko, no záleží aj od konkrétnej osobnosti, ktorá sa na riadení spoločnosti podpisuje zrejme najväčším dielom. My vám prezradíme, prečo to môžete zvládnuť veľmi jednoducho aj s pomocou zdieľanej kancelárie.

1. Neplatíte žiadne vysoké nájmy

Virtuálna kancelária je spôsob riadenia vašej spoločnosti, ktorý si môžete dovoliť aj ako začínajúci podnikateľ. Hlavnou výhodou je, že platíte minimálnu položku a pritom máte zaistené všetko dôležité, čo pod takúto bežnú správu patrí.

2. Spĺňate podmienky

Každá firma ho potrebuje a musí podľa zákona mať, ale nie všetci majú príležitosť si ho zariadiť za rovnakých podmienok. Aby ste sa nemuseli registrovať na súkromnej adrese, je tu pre vás výhodné virtuálne sídlo firmy, vďaka ktorému sa môžete pohodlne, aj cez internet, registrovať na konkrétnej adrese s výhodnejšou polohou.

3. Máte tie najlepšie preferencie

Často sú virtuálne sídla poskytované mnohým spoločnostiam v budove, ktorá nie je ale na dobrej lokalite. My vám ponúkame sídlo firmy tam, kde vás nájde dobrý obchodný partner, pretože ide o najlukratívnejšiu časť hlavného mesta SR.

4. Vaša virtuálna asistentka

Označená poštová schránka je samozrejmosťou, rovnako ako registrácia vašej spoločnosti v Obchodnom registri. K virtuálnemu sídlu ale často získavate aj mnohé iné služby. Vybavovanie firemnej komunikácie s úradmi, preposielanie pošty a informácií o jej doručení. A mnohé iné služby na požiadanie. Bude to vaša online asistentka, ktorá v prípade vašej neprítomnosti vybaví všetko potrebné.

5. Viac času na biznis

To najdôležitejšie samozrejme na záver. Čas je neúprosný a zo dňa na deň ho máme v návale povinností a práce čoraz menej. Ak ste podnikateľom, platí to dvojnásobne, pretože starostlivosť o vlastné problémy sa rozširuje aj na tie o zamestnancov, do ktorých ste vložili svoju dôveru. Virtuálne sídlo vám ho môže "ušetriť" a vy sa tak môžete venovať niečomu oveľa dôležitejšiemu.

Publikované: 20. 06. 2018

Kategória: Podnikanie

Autor: Alena Turečková