Online program MBA na Business Institute: ovládnite projektové riadenie a plánovanie

Blíži sa čas, keď študenti nastúpia na vysoké školy a iné vzdelávacie inštitúcie. A vy stále neviete, akú školu zvoliť, aby ste nepremárnili čas teóriou, ktorá by vám nepriniesla žiadne praktické znalosti do života? Skúste úplne nový inovatívny prístup vo vzdelávaní a prihláste sa na študijný program MBA Projektové riadenie a plánovanie.

Dôraz na prax a kvalitu výučby

Vzdelávací Business Institut ponúka študijný program MBA Projektové riadenie a plánovanie, ktorý kladie dôraz na vysokú kvalitu výučby s presahom do praxe. Táto vzdelávacia inštitúcia sa môže pochváliť prestížnymi akreditáciami v medzinárodnom merítku.

Časovo flexibilné MBA online programy

Program MBA Projektové riadenie a plánovanie zahŕňa vzdelanie pre projektových manažérov a vedúcich zamestnancov, ktorí chcú využiť v praxi moderné metódy a nástroje projektového riadenia. Výučba prebieha výhradne online a počas jedného roka prejdete troma študijnými blokmi. Počas štúdia sa môžete kedykoľvek obrátiť na tím špičkových lektorov, ktorí sa individuálne venujú vášmu rozvoju a praktickému uplatneniu znalostí. Flexibilný program vám umožní študovať vlastným tempom a prispôsobiť si ho vlastnému dennému harmonogramu. Štúdium zakončíte obhajobou záverečnej práce, kedy získate titul MBA za menom.

Čo hovoria absolventi o tomto programe?

„Počas štúdia som sa stretla s veľmi kvalitnými lektormi z akademickej, ale aj súkromnej sféry.“ Iveta H.

„Vrelo odporúčam aj ostatným prihlásenie sa na štúdium na Business Institute, kde vládne osobný prístup, kvalitní lektori a príjemná atmosféra.“ Dušan D.

„Väčšinu nadobudnutých znalostí som mohol aplikovať rovno do svojej praxe. Každému, kto pracuje na svojom osobnom rozvoji, by som štúdium na tejto inštitúcii vrelo odporučil.“ Milan Š.

Stopercentné online štúdium s videoprednáškami

Nenechajte si ujsť príležitosť študovať na prestížnom Business Institute, kde sú lektorské stretnutia nahradené videoprednáškami. Počas štúdia dostanete prístup do moderného e-learningového systému s knižnicou, ktorá obsahuje viac ako milión titulov.

Business Institut sa zameriava predovšetkým na kvalitu výučby a lektorov, a to je hlavný dôvod, prečo si vybrať pre štúdium práve ich. Online štúdium vám môže za jediný rok ponúknuť viac ako trojročné štúdium na vysokej škole. Staňte sa konkurencieschopným zamestnancom, manažérom alebo podnikateľom a podajte si bezplatnú prihlášku už dnes.

Publikované: 07. 09. 2023

Kategória: Zaujímavosti a tipy

Autor: Alena Turečková