Prečo je byt v Premiére dobrou investíciou?

Ak človek chce niečoho dosiahnuť, mal by investovať. Trebárs do nehnuteľností, ak túži napríklad po tzv. pasívnom príjme z prenájmu. Zaujímavou a veľmi perspektívnou investíciou sú byty v bratislavskom rezidenčnom komplexe Premiére. Hlavné mesto stále láka, no pracovných príležitostí je tu viac ako ponúk na kúpu či prenájom nehnuteľností. Obytný komplex Premiére predstavuje jednu z výborných možností na kúpu bytu, apartmánu či štúdia v Bratislave. Prečo by ste doň mali investovať?

Premiére je 100% novostavbou

Celý komplex je od základov nový. Nemusíte sa báť nevysporiadaných pozemkov, vecných bremien ani iných ťažkostí po predošlých majiteľoch. Kúpte si apartmán, byt či štúdio s vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou – budete tu naisto prví. Práve na novostavby Bratislava môže prilákať najviac záujemcov.

Veľké možnosti na výber

K dispozícii sú obytné jednotky s rôznou rozlohou. Na výber máte priestory od 32 až do 125 m2, čo otvára možnosti ako sa ubytovať pre singles, páry aj početnejšie rodiny s deťmi. Predaj bytov Bratislava nerieši vždy v takomto štandarde a s takýmito možnosťami.

Parkovacie plochy

Veľkou výhodou tohto projektu je, že ponúka viacero pridaných hodnôt. K nim určite patria aj parkovacie miesta v priestoroch trojpodlažnej podzemnej garáže. Do budúcna skvelá voľba aj vzhľadom na to, že v garáži sa nachádzajú nabíjacie stanice pre elektromobily. Tie jazdia po Bratislave už teraz a existuje veľký predpoklad, že práve ony budú vozidlami budúcnosti.

Prívetivé okolie

Tzv. občianska vybavenosť v okolí komplexu môže v budúcnosti výrazne navýšiť hodnotu jeho bytov. Niekoľko desiatok až sto metrov od nehnuteľnosti sa nachádzajú reštaurácie, obchody, pošta, vzdelávacie inštitúcie, ale aj relaxačné zóny a miesta. Spolu s dopravnou obslužnosťou v podobe rýchlych napojení na dôležité komunikačné uzly vytvárajú mix podmienok pre naozaj plnohodnotný a kvalitný život v Bratislave.

Publikované: 31. 01. 2019

Kategória: Reality

Autor: Alena Turečková